Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna, a w zasadzie jej fachowcy od lat dwoją się i troją, aby dogodzić swoim rozkapryszonym klientom. Wciąż opracowywane są coraz to nowsze metody, aby szybko i bezboleśnie np. powiększyć biust, skorygować nos czy odstające uszy.


Ciężko się dziwić, wszyscy chcemy być piękni, tak kobiety jak mężczyźni. Niektórzy uważają, że mężczyźnie operacja plastyczna nie przystoi, ale czy to prawda? Zdecydowanie nie! Problemy z łysiną chociażby często wprowadzają mężczyzn w kompleksy, lub problemy z potencją, a to wszystko można załatwić za sprawą operacji. Zabiegi tzw. upiększające większości ludzi kojarzą się z chirurgią inwazyjną, np. nacinaniem i naciąganiem skóry.

Nikt niestety nie może zapewnić nas, że wykonana operacja przywróci wygląd z czasów wczesnej młodości, ale efekty chirurgii plastycznej i tak przyprawiają o zawrót głowy.

Dla mniej odważnym najlepszym rozwiązaniem jest medycyna estetyczna. Tutaj zabiegi odbywają się bez użycia skalpela. Zresztą jak odpowiedziała kiedyś znana modelka Veronica Webb, kiedy zapytano jej co trzeba zrobić, by być pięknym: „Dwie godziny i dwieście dolarów” – chyba nie potrzebny jest komentarz bo taka właśnie jest prawda.

 

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/shape-1186292