Dbajmy o nasz jadłospis

Zastanów się nad dietami handlowymi lub nadzorowanymi. Jeśli nie zamierzasz samodzielnie planować diety, możesz zdecydować się na dostęp do dostępnego w handlu lub nadzorowanego programu diety.

Lub możesz zdecydować się oprzeć własną dietę na jednym z następujących:
Spróbuj diety nisko węglowodanowej / wysokobiałkowej. Niektóre programy handlowe koncentrują się na wzorcach jedzenia bardzo niskiej zawartości węglowodanów i wysokobiałkowych. Mogą one doprowadzić do szybszej utraty wagi, ale zazwyczaj trudno jest podążać długoterminowo.

Zastanów się nad dietami o niskiej zawartości tłuszczu. Ten szczególny schemat jedzenia koncentruje się na ograniczeniu zawartości tłuszczu w diecie. W szczególności, większość diet o niskiej zawartości tłuszczu ogranicza trans i nasycony tłuszcz, ale także daje limity na zdrowe tłuszcze.

Stosuj się do diety w stylu śródziemnomorskim. Dieta śródziemnomorska to wzór jedzenia, który skupia się na owocach, warzywach, pełnych ziarenkach, rybach i mniejszych ilościach białka zwierzęcego (np. Wołowina lub drób). Ta dieta okazała się być zdrową opcją dla osób z problemami z kardiologią.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/salad-1329651