Jak być fit

Opracuj właściwą postawę. Umysł jest niewiarygodnie silny i może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu. Dopasujmy szybkość zrzucania wagi do naszego stylu życia.


Nie zbliżaj się do tego ze świadomością, że możesz zrezygnować z wprowadzonych zmian, gdy osiągniesz idealny cel i ponownie wprowadzić się w złe nawyki. Ubranie powinno oznaczać włączenie rzeczy do Twojego życia, które można ostatecznie zastąpić nawykiem. Uczyń ścieżkę swojego postępu i bądź dumny z drobnych ulepszeń.

Dobrym pomysłem jest utworzenie „dziennika dopasowania„, aby można było śledzić, kiedy pracujesz, co robisz i jak długo. Można również zapisywać co jesz każdego dnia. Może się okazać, że gdy musisz pisać, że zjesz deser to, możesz być mniej skłonny do tej przekąski.

Nie myśl, że tylko dlatego, że masz jeden problem, możesz złapać to wszystko i zrezygnować ze swojego celu. Nie zniechęcaj się, jeśli przestaniesz się odchudzać. Pamiętaj, że płaskowyże są normalne, ale ogólnie rzecz biorąc, postawiłeś się na wyższym poziomie i nie warto spadać niżej.

foto: http://pl.freeimages.com/photo/kylie-1436065