Jak maskować niedoskonałości cery?

Piękna cera to podstawa atrakcyjnego wyglądu. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet stara się maskować wszelkiego rodzaju niedoskonałości cery, wykorzystując w tym celu wiele nowatorskich kosmetyków. Warto jednak pamiętać, że aby zabiegi takie przyniosły oczekiwane rezultaty, należy nie tylko zainwestować w kosmetyki dobrej jakości.

Ważne jest też dobranie kosmetyków do rodzaju cery oraz do problemu, z jakim właśnie boryka się nasza cera. Inaczej przecież maskuje się problemy związane z cerą naczynkową, a inaczej te, za które odpowiedzialny jest trądzik. Jakie kosmetyki warto wybierać w poszczególnych sytuacjach?

Co robić, by nasza cera zawsze wyglądała rewelacyjnie? To proste! Jeśli dokucza nam trądzik, a nasza cera jest dość tłusta, najlepszym rozwiązaniem stanie się dla nas podkład. Powinien on wyróżniać się nie tylko właściwościami kryjącymi, ale i matującymi. Dzięki temu nasza cera będzie się prezentowała znacznie bardziej atrakcyjnie, a my poczujemy się lepiej.

A jakie kosmetyki pomogą w maskowaniu pajączków oraz problemów związanych z trądzikiem różowatym? Tu najlepsze będą delikatne podkłady, przeznaczone do cery wrażliwej oraz do cery suchej.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/makeup-1-1560974