Makijaż permanentny

Marzenie o zrekonstruowaniu brwi, podkreśleniu oczu czy wyróżnieniu ust teraz jest naprawdę łatwe do spełnienia. Przystępność ceny zachęca dodatkowo do skorzystania z takich zabiegów. Zabiegi owe nie trwają długo ponieważ urządzenia do makijażu są w pełni profesjonalne, by dawały najlepszy efekt.

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu. Być może w odniesieniu do całego dnia czas przygotowania makijażu nie jest aż tak długi, ale w odniesieniu do całego roku jest to bardzo dużo. Makijaż długotrwały jest bardzo odporny i utrzymuje się nawet do 6 lat. Blednie jedynie pod wpływem słońca. Zdecydowanym atutem zabiegów takich jest to, że są prawie całkowicie bezbolesne, odbywają się bowiem pod znieczuleniem.

Po odbytym zabiegu występuje zawsze małe zaczerwienienie, ale tylko przez kilka godzin, pojawia się także opuchlizna (do maksymalnie dwóch dni powinna zejść). Wraz z postępem naukowym, przybliżanie się do własnego ideału piękna będzie jeszcze prostsze.

Foto: http://pl.freeimages.com/photo/eye-1546389