Makijaż – uzupełnienie urody

Makijaż dobrze wykonany jest uzupełnieniem urody kobiety, podkreśla jej walory. Wystarczy kilka minut przed lustrem, aby stać się piękną, ale czy każdy ma na to czas? Czy każda kobieta potrafi zrobić sobie w warunkach domowych dobry make up? -Zdecydowanie nie. Dla takich kobiet najlepszym rozwiązaniem jest makijaż permanentny.

Jest to makijaż długotrwały, który jest w stanie przetrwać absolutnie wszystko przez kilka dobrych lat (3-5). Profesjonaliści proponują rozwiązania mało rewolucyjne i delikatne, by zbyt szybko nie opatrzył nam się taki makijaż i na co dzień wspaniale podkreślał nasze naturalne piękno. Możliwa jest całkowita rekonstrukcja brwi, podkreślenie kształtu oczu oraz korekcja ust.

W dzisiejszych czasach wszystko odbywa się w całkowicie sterylnych pomieszczeniach, a urządzenia do makijażu spełniają wszystkie wymogi. Zabiegi takie są prawie całkowicie bezbolesne ponieważ odbywają się ze znieczuleniem. Po 3 latach makijaż blednie, ale nie zmienia pożądanego koloru. Wykonanie takiego makijażu nie jest w przystępnej cenie.

http://pl.freeimages.com/photo/makeup-tools-1555059