Najlepsza paleta cieni

Trendy w świecie makijażu oka zmieniają się błyskawicznie. Obecnie można poszaleć, z gammą kolorów, ponieważ różnorodne palety cieni wykonane są ze szczególną fantazją oraz serią barw.

Cienie do powiek mogą mieć różne wykończenie, satynowe, perłowe, brokatowe. Lecz przy wykonywaniu codziennego makijażu, najlepiej sprawdzają się jednak matowe, ponieważ są delikatne oraz pozwalają wydobycie na powiece bardzo subtelny efekt.

Zanim jednak zdecydujemy się na dopasowanie właściwej palety cieni, zwróćmy uwagę na : kolorystykę – musimy dopasować kolor do swojego
typu urody, kolorów oczu i włosów. Sprawdźmy czy wszystkie cienie w palecie, to barwy pasujące do nas.

Bardzo dobre palety to takie, z których korzystamy w całości lub niemal w 100 procentach. Błysk czy mat – w zależności naszych perferencji, wybierzmy wariant, którego najczęściej używamy lub postawmy na 2 w 1.

Mnogość zastosowań – może nie tylko służyć do malowania powiek ale również do brwi, różu, brązera czy nawet rozświetlacza. Jasność – najlepsza
paleta cieni, to produkt wysokiej jakości, co oznacza że jego cena może być wyższa niż asortyment dostępny w osiedlowej drogerii.

Znajdziemy małe oraz większe zestawy palet, takie typy produktu dzielą się na takie, które zawierają w całości cienie matowe lub błyszczące ale także mieszanki matu, błysku i satyny w jednym opakowaniu.

Mogą być w jednej tonacji kolorystycznej lub zawierać bardzo zróżnicowane odcienie. Bardzo popularne są palety nude, bowiem idealnie sprawdza się zarówno do codziennego jak i wieczornego makijażu.

Jednak najlepszym rozwiązaniem jest kompletowanie takiej paletki samodzielnie. Wiele popularnych marek kosmetycznych, posiada w swojej ofercie bardzo różnorodne cienie, które z pewnością przypadną nam do gustu. do wykonania prostego codziennego makijażu, wystarczą dwa lub cienie, które z pewnością nas zadowolą a należą do nich np. revolution mono so good, makeup mono finally, jak i mocha love.

To doskonała inwestycja i baza pod kolejne kolory, która nie obciąży zbytnio twojego portfela, szczególnie gdy znajdziemy je w promocyjnej cenie.