Trwały lakier do paznokci

Ten innowacyjny kosmetyk łączy, w sobie łatwość nakładania tradycyjnego lakieru z trwałością żelowych paznokci. Lakiery trwałe mają coraz
więcej zwolenniczek
, z wielu powodów: manicure jest bardzo trwały, wybór kolorów jest ogromny. Warto tutaj zaznaczyć iż profesjonalne wykonanie, pozwala utrzymać kolor net trzy lub cztery tygodnie.

Gdy mamy już dość wymachiwania świeżo pomalowanymi paznokciami w celu wysuszenia lakieru, kosmetyk hybrydowy, będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem. Firmy kosmetyczne, wychodząc na przeciw potrzebom potencjalnych klientek, dokładają ogromnych starań, by zaoferować produkty o najwyższej jakości, czyli efektowne i trwałe lakiery, które pozwolą zachować zdrową i mocną płytkę.

Przemawiająca korzyść tych produktów, jest fakt iż do ich nałożenia nie jest potrzebna żadna warstwa bazowa, gdyż z powodzeniem można zaaplikować na oczyszczoną płytkę paznokcia, dopełniając kosmetyk wierzchnią odżywki.

Co więcej najtrwalsze lakiery istniejące na rynku wymagają tylko utrwalenia w specjalnej lampie i w ogóle nie musimy czekać na ich wyschnięcie. Do trwałych lakierów należą np. hybrydowe czy winylowe.

Jakie rodzaje danych produktów są dla nas najlepsze? Otóż decyzję musimy podjąć już sami, jednak warto z pewnością wypróbować kilka rodzajów, metod nakładania a następnie wybrać, te które pasują nam najbardziej.

Oprócz podziału rodzajów tych produktów możemy rozróżnić: matowe, brokatowe, żelowe, piaskowe, tradycyjne, z efektem kociego oka i wiele innych.

Nie od dziś wiele osób zastanawia się jak wybrać bezpieczny lakier do paznokci oraz czy takowe w ogóle istnieją. Aktualnie coraz więcej firm
stawia na nietoksyczne produkty i wycofują ze swoich kosmetyków substancje podejrzane o negatywny wpływ na ludzki organizm. należy jednak pamiętać iż nietoksyczne to nie to samo, co naturalne lub ekologiczne lakiery do paznokci i nie można stosować tych terminów zamiennie.

Obecnie wiele substancji dawniej stosowanych w kosmetyce zostało zamienionych na ich zdrowsze odpowiedniki, ośrodki naukowe prowadzą także o wiele więcej badań zanim nowa substancja zostanie wprowadzana na rynek.